TECHNIKA GRZEWCZA

JAK OSZCZĘDZIĆ NA OGRZEWANIU MIESZKANIA?

Wiele osób lubi, gdy w mieszkaniu jest bardzo ciepło, a grzejniki bez przerwy pracują pełną parą. Tymczasem temperatura optymalna dla naszego zdrowia i samopoczucia to 20-21 st. C w ciągu dnia (kilka stopni mniej w nocy).

Aby nie marnować ciepła i tym samym pieniędzy na rachunki warto przyjrzeć się, czy nie popełniamy błędów. Pamiętajmy, że grzejniki nie powinny być zastawione meblami i nie powinny suszyć się na nich rzeczy.

Wszystkie powyższe rady są niezwykle cenne. Żadna z nich nie zastąpi jednak prawidłowo dobranego kotła grzewczego. W naszej ofercie sprzedażowej mamy szeroki wybór urządzeń grzewczych różnego typu:

  • Termy C.W.U.
  • Kotły wiszące
  • Kotły kondensacyjne
  • Pompy ciepła

Warto pamiętać również o dostępnych u nas rozwiązaniach z zakresu nowinek technicznych – solarów. Stanowią one modną, alternatywną metodę oszczędzania energii, a więc również kosztów.

Kolejną niezwykle ważną sprawą związana ze skutecznym ogrzewaniem jest regularny serwis urządzeń grzewczych. Nasi serwisanci są sprawdzonymi, certyfikowanymi specjalistami z szerokim doświadczeniem. Są w stanie ocenić stan Państwa urządzeń grzewczych i w przypadku awarii, usunąć usterki. Niezwykle ważne jest by pamiętać o okresowych przeglądach urządzeń grzewczych. Taki nawyk pozwala oszczędzać Państwa pieniądze, a w skrajnych przypadkach zdrowie.

DOBÓR KOTŁÓW I SERWIS

FIRMY

W zakresie techniki grzewczej pracujemy przede wszystkim z urządzeniami marki: Junkers, Viessmann, Vaillant.