REKUPERACJA

Kontakt z przedstawicielem firmy, który zajmie się realizacją zlecenia aż do odbioru prac.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 516 516 015 i adresem e-mail nowinski@rplus.pl

Aby przygotować kalkulację wstępną, potrzebne są przekroje budynku i rzuty pomieszczeń inwestycji. Jeśli na tym etapie mają Państwo sugestie odnośnie doboru centrali i miejsca jej montażu, sposobu prowadzenia pionów oraz rozłożenia instalacji, pomoże to w szybszym dopasowaniu projektu do istniejących potrzeb. Jeśli nie, chętnie doradzimy.

Przygotowanie wstępnej wyceny.

Aby ułatwić decyzję co do wyboru producenta central, wyposażenia dodatkowego, rozmieszczenia instalacji i innych szczegółów technicznych, przygotujemy wstępną wycenę. Dzięki temu łatwiej będzie Państwu podjąć decyzję, jakie rozwiązanie będzie optymalne.

Spotkanie celem omówienia wstępnej wyceny. Korekta koncepcji.

Gorąco polecamy spotkanie z naszym przedstawicielem, celem omówienia możliwości zastosowania propozycji, korekty oraz dopasowania do Państwa oczekiwań technicznych i finansowych. Możliwa jest wizyta w dogodnym miejscu, ale chętnie zapraszamy do naszej siedziby. Poświęcenie przeciętnie godziny, znacznie ułatwia dopracowanie oferty końcowej.

Oferta końcowa.

Posiadając wszelkie informacje, dotyczące Państwa oczekiwań oraz możliwości technicznych, przygotujemy ofertę, która będzie docelową. Przedstawimy zakres prac, dobór centrali z niezbędnym i oczekiwanym wyposażeniem, sposób rozprowadzenia instalacji, lokalizację czerpni i wyrzutni.

Realizacja. Etap pierwszy.

Po akceptacji oferty, podpisaniu umowy, przystępujemy do opracowania projektu wykonawczego. Po uzgodnieniach, zaczynamy realizację etapu pierwszego, czyli wykonania przewiertów przez stropy pod anemostaty i piony wentylacyjne (jeśli zachodzi taka potrzeba). Następnie rozprowadzamy kanały z czerpni i wyrzutni do centrali wentylacyjnej, kanały nawiewne i wyciągowe z centrali do pomieszczeń. Zabezpieczamy instalację przed pyłem i brudem budowlanym, prowadzimy przewody do sterownika i pomniejsze prace związane z instalacją.

Realizacja. Etap drugi.

Kiedy zakończą się prace związane z wykończeniem wnętrz, przystępujemy do montażu centrali, sterownika, anemostatów i uruchamiamy system. Dokonujemy regulacji nawiewu i wyciągu, sprawdzamy pracę centrali i urządzeń peryferyjnych, całość kończymy protokołem zakończenia instalacji.

Polecenie naszych usług.

Tak, polecenie naszych usług. Wiemy, że rekomendacje zadowolonych klientów motywują nas do rozwoju i zapewniają o właściwym poziomie świadczenia usług. Są one najbardziej efektywnym sposobem zapewnienia ciągłości realizacji zleceń, co przekłada się na satysfakcję z wykonywanej pracy i wynagrodzenia za nią.

Jeszcze raz polecamy bezpośredni kontakt z nami.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod numerem telefonu 516 516 015 i adresem e-mail nowinski@rplus.pl